صاف بازار میلیون دریافت اخبار اقتصادی و بازرگانی

صاف: بازار میلیون دریافت اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار حوادث خودم هم در کودکی مورد تعرض قرار گرفتم ، اعدام و 24سال حبس جهت متجاوز به 11کودک در کانال آب/ مجرم

مرد شرور که با فریب 11 پسر نوجوان به آنها تعرض کرده بود بعد از محاکمه در شعبه پنجم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با حکم قضات این دادگاه به اعدام

اعدام و 24سال حبس جهت متجاوز به 11کودک در کانال آب/مجرم: خودم هم در کودکی مورد تعرض قرار گرفتم

عبارات مهم : اعدام

مرد شرور که با فریب 11 پسر نوجوان به آنها تعرض کرده بود بعد از محاکمه در شعبه پنجم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با حکم قضات این دادگاه به اعدام و تا 24 سال حبس و یکصد ضربه تازیانه محکوم شد.

به گزارش کشور عزیزمان ایران ؛رسیدگی به این پرونده از 27 دی سال گذشته از زمانی به جریان افتاد که والدین یک پسر 11 ساله به کلانتری شکایت کردند و مأموران کلانتری 126 تهرانپارس دریافتند این پسر نوجوان مورد آزار و اذیت راننده یک پراید قرار گرفته است.

این راننده شیطان صفت به بهانه ای نوجوانان را فریب می داد و آنها را به دام سیاه می کشاند.متهم تحت تعقیب پلیس قرار داده شد و آخر بعد از دستگیری اعتراف کرد پسران نوجوان را مورد آزار قرار داده است.

خودم هم در کودکی مورد تعرض قرار گرفتم ، اعدام و 24سال حبس جهت متجاوز به 11کودک در کانال آب/ مجرم

این متهم مدعی شد خودش هم قربانی چنین تعرضی بوده و گریه ها و التماس های فرزند های ربوده شده است او را به یاد گذشته خودش می انداخت و اگر دستگیر نمی شد به ربودن فرزند ها ادامه می داد.

متهم 27ساله صبح روز گذشته جهت محاکمه از زندان به شعبه پنجم دادگاه کیفری که به ریاست قاضی بابایی تشکیل جلسه داده بود انتقال یافت و محاکمه اش بدون حضور خبرنگاران و پشت درهای بسته شروع شد.

مرد شرور که با فریب 11 پسر نوجوان به آنها تعرض کرده بود بعد از محاکمه در شعبه پنجم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با حکم قضات این دادگاه به اعدام

وی اعتراف کرد که علاوه بر ماشین پراید سفید رنگ متعلق به پدرش، یک پسر فرزند را نیز با ماشین پژو ۲۰۶ سفید رنگ متعلق به مادرش ربوده هست. همچنین در بازرسی از پارکینگ محل زندگی اش، کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی یک موتورسیکلت هوندا ۱۲۵ یافتند که متهم اعتراف کرد از این موتور هم جهت ربودن فرزند ها استفاده کرده است.

وی گفت: فرزند ها را به یک کانال سرپوشیده می بردم و به آنها تعرض می کردم.این متهم راجع به مصرف موادمخدر گفت: نخستین بار مصرف موادمخدر را در 17 سالگی تجربه کردم. پدرم راننده بود و خودش هم موادمخدر مصرف می کرد و فکر می کردم هنگامی که او مصرف می کند چون الگوی من در زندگی هست، بعد مصرف مواد کار خوبی هست. هنگامی که دوستانی که چند سالی از خودم بزرگ تر بودند به من مصرف مرفین را در جمع ارزش پیشنهاد دادند، تصمیم گرفتم با آنها همراه شوم.

مدتی به انجمن های ترک اعتیاد و کمپ رفتم و مواد مخدر را ترک کردم ولی دوباره دوستانم سر راهم قرار گرفتند و این بار شیشه مصرف کردم.شاید به خاطر اینکه خودم در نوجوانی قربانی آزارو اذیت جنسی شدم و نتوانستم ماجرا را جهت کسی تعریف کنم و از عذابی که بابت این اتفاق می کشیدم راحت شوم می خواستم با ربودن فرزند ها از مردم و جامعه انتقام بگیرم.این متهم صبح دیروز با حکم قضات شعبه پنجم دادگاه کیفری به اشد مجازات_ اعدام _ و به 6 تا 24سال حبس و یکصد ضربه شلاق محکوم شد.

خودم هم در کودکی مورد تعرض قرار گرفتم ، اعدام و 24سال حبس جهت متجاوز به 11کودک در کانال آب/ مجرم

واژه های کلیدی: اعدام | فرزند | اعتراف | دادگاه | نوجوان | موادمخدر | نوجوانان | روز گذشته

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz